Koru Güvenlik A.Ş.
Özel Güvenlik Hizmetleri ve Eğitim Kurumu

1999 yılında Koru Güvenlik LTD. ŞTİ. olarak kurulmuş olan firmamız, sektöründe ülkemizin en eski firmalarından biridir.

Firmamız, 24 Haziran 2004 tarihinde 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasasının yürürlüğe girmesiyle yeniden yapılanmış, Koru Güvenlik Anonim Şirketi adıyla yürürlüğe giren yeni yasaya hızla uyum sağlamıştır.

Firmamız, kuruluşumuzdan bugüne daima müşteri, ihtiyaç ve çözüm odaklı olmayı hedef almış, artan iş potansiyelinin beraberinde getirdiği personel artışıyla da hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmıştır.

Firmamız, "Bize Güvenin" sloganı ile çıktığı bu yolda müşterilerine hep güven vermiş, gerek hizmet kalitesi gerekse sağlamış olduğu karşılıklı “güven” sayesinde hizmette hep tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Koru Güvenlik Anonim Şirketi olarak; yoğun talep nedeniyle şirket Yönetim Kurulumuzun almış olduğu kararı gereği, Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Birimini açarak, üstlenmiş olduğumuz sosyal sorumluluk alanımızı daha da genişlettik.

Eğitim Kurumumuz, 200 metrekareden fazla alan üzerinde 3 ayrı modern sınıftan oluşmakla beraber, firmamıza başvuran gençlerimize alanında uzman olan eğitmenler tarafından gerekli eğitim verilerek vasıflı bir meslek sahibi yapılmaktadır.

Alanında tüm basamakları birer birer çıkarak, üst seviyede bilgi birikim ve tecrübeye ulaşan firmamız "Bize güvenin" sloganıyla çıktığı bu yolda, yıllara dayanan tecrübesini, bilgi ve birikimini her zaman siz müşterilerle paylaşmanın onur ve gururunu yaşamaktadır.

Alanımızda birbirimize inandığımız, hizmette kendimize güvendiğimiz için haklı olarak tüm müşterilerimize ve öğrencilerimize:

"Bize Güvenin" diyoruz.